Zmiany w szufladowej redakcji!

Drodzy czytelnicy!

Szufladowy dział recenzji czekają duże zmiany. Jego dotychczasowy redaktor – Bartosz Szczygielski, odsuwa się w cień, aby skupić się tylko na pracy twórczej. Bartek jest z nami od samego początku, był świadkiem wzlotów i upadków Szuflady odkąd tylko pojawiła się w sieci. Serdecznie dziękujemy mu za wysiłek, który włożył w prowadzenie działu i jego rozwój. Jednocześnie mamy nadzieję, że Bartek nie opuszcza nas na stałe. Zresztą obiecał, że od czasu do czasu będziemy o nim słyszeć. 😉

Przy okazji odsyłamy Was do prywatnej strony Bartosza Szczygielskiego i recenzji jego świetnie przyjętej książki „Aorta” na Szufladzie:

Aorta – Bartosz Szczygielski

WYWIAD: Bartosz Szczygielski

Dział recenzji przejmuje teraz Łukasz Muniowski, nasz doświadczony recenzent książkowy i komiksowy. O nim też mogliście więcej przeczytać przy okazji komiksowych wywiadów z autorami scenariuszy:

Wokół scenariusza komiksowego – rozmowa z Łukaszem Muniowskim

Łukasz jest również autorem scenariusza do papierowego komiksu „Leniuch” (rysunki: Edyta Bystroń) i internetowego komiksu „Wilk” (rysunki: Kamil Boettcher):

Leniuch – Łukasz Muniowski/Edyta Bystroń

Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy i pisania do działu recenzji. Łukasz i jego „Wilk” będą nad Wami czuwać!

Komiks „Wilk” Łukasza Muniowskiego (scenariusz) i Kamila Boettchera (rysunki)

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *