Zmiany w szufladowej redakcji!

Drodzy czytelnicy!

Szufladowy dział recenzji czekają duże zmiany. Jego dotychczasowy redaktor – Bartosz Szczygielski, odsuwa się w cień, aby skupić się tylko na pracy twórczej. Bartek jest z nami od samego początku, był świadkiem wzlotów i upadków Szuflady odkąd tylko pojawiła się w sieci. Serdecznie dziękujemy mu za wysiłek, który włożył w prowadzenie działu i jego rozwój. Jednocześnie mamy nadzieję, że Bartek nie opuszcza nas na stałe. Zresztą obiecał, że od czasu do czasu będziemy o nim słyszeć. 😉

Przy okazji odsyłamy Was do prywatnej strony Bartosza Szczygielskiego i recenzji jego świetnie przyjętej książki „Aorta” na Szufladzie:

Aorta – Bartosz Szczygielski

WYWIAD: Bartosz Szczygielski

Dział recenzji przejmuje teraz Łukasz Muniowski, nasz doświadczony recenzent książkowy i komiksowy. O nim też mogliście więcej przeczytać przy okazji komiksowych wywiadów z autorami scenariuszy:

Wokół scenariusza komiksowego – rozmowa z Łukaszem Muniowskim

Łukasz jest również autorem scenariusza do papierowego komiksu „Leniuch” (rysunki: Edyta Bystroń) i internetowego komiksu „Wilk” (rysunki: Kamil Boettcher):

Leniuch – Łukasz Muniowski/Edyta Bystroń

Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy i pisania do działu recenzji. Łukasz i jego „Wilk” będą nad Wami czuwać!

Komiks „Wilk” Łukasza Muniowskiego (scenariusz) i Kamila Boettchera (rysunki)

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *