Świąteczna niespodzianka – to nie jest Prima Aprilis! :)

Kochani,

Prezentujemy zmiany, które wcześniej zapowiadaliśmy. Jak pewnie zauważyliście – są znaczne. A to dopiero czubek góry lodowej (żeby nie być gołosłownym- zerknijcie za okno!) i mamy skrytą nadzieję, że nasze dwa nowe projekty, o których napiszemy już po świętach także wzbudzą Wasz entuzjazm.

A teraz powiedzcie szczerze: jak Wam się podoba nowa Szuflada? Czekamy na Wasze komentarze i sugestie. Pamiętajcie, że zmieniamy się specjalnie dla Was!

Redakcja Szuflady

suflada_turk2

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *