Patronat Szuflady- Fabryka Inspiracji: spotkanie z Vincentem V. Severskim i Aleksandrem Makowskim

Drodzy czytelnicy Szuflady,

Polecamy zapoznać się z naszym kolejnym patronatem tym razem ponownie w ramach cyklu spotkań autorskich Fabryka Inspiracji.

Kolejne spotkanie w ramach Fabryki Inspiracji odbędzie się 28 listopada 2012 r. o godzinie 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu (ul. Minorytów 4). Zaproszonymi autorami są byli oficerowie polskiego wywiadu: Vincent V. Severski (autor książki „Niewierni”) oraz Aleksander Makowski (autor książki „Tropiąc Bin Ladena”) , którzy opowiedzą nam historię pracy w polskich służbach specjalnych od kulis: o trudzie wędrówki aż do skrajnego wyczerpania, zaduchu przypadkowych noclegowni, marzeniach o strumieniu ożywczej wody i ciągłej pogoni za informacją w matni splątanych interesów politycznych i handlowych, często na granicy prawa a nawet poza nią. Wstęp oczywiście wolny!

Poniżej prezentujemy plakat promujący spotkanie:

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *