PATRONAT SZUFLADY – „Dom wschodzącego słońca” Aleksandry Janusz

dom-wschodzacego-slonca-b-iext52381886Polska fantastyka na najwyższym poziome.

Mag-szermierz Lloyd zmierzy się ze swoją mroczną przeszłością. Błyskotliwy informatyk Timothy wyjdzie poza wirtualny świat. Narcystyczny rockman Gabriel wreszcie zacznie podejmować własne decyzje. Razem z zakonnicą Weroniką, wiekowym Krzysztofem oraz niespodziewanym przybyszem z odległych stron stawią czoło mitycznym bestiom oraz dawnym – i nowym – wrogom. Czy znajdą odpowiedzi na zagadki, jakie zostawiła po sobie legendarna Kaja Modrooka? I czy Eunice wyjdzie zwycięsko z próby, jaką postawi przed nią los?

Tytuł: Dom wschodzącego słońca

Autorka: Aleksandra Janusz

Wydawnictwo: Uroboros

Liczba stron: 416

Data premiery: 04.04.2018

About the author
Aldona Kobus
(ur. 1988) – absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, doktorka literaturoznawstwa. Autorka "Fandomu. Fanowskich modeli odbioru" (2018) i szeregu analiz poświęconych popkulturze. Prowadzi badania z zakresu kultury popularnej i fan studies. Entuzjastka, autorka i tłumaczka fanfiction.

3 komentarze

    1. Proszę zerknąć na dział, jaki jest przypisany – „Wieści”. Jest to zapowiedź wydawnicza, a opis pochodzi od wydawcy. Uważny czytelnik Szuflady na pewno orientuje się jak wyglądają recenzje w naszym magazynie 🙂

    2. Zapewniam, że recenzja „Domu Wschodzącego Słońca” oraz związany z powieścią konkurs pojawią się na Szufladzie już niedługo. Zachęcam do uważnego śledzeniu czwartkowego działu fantastyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *