Literacki Debiut Roku!

Drodzy czytelnicy i współpracownicy!

Tym razem będziemy się chwalić osiągnięciami Naszej redaktor działu opowiadań i dumnej kierowniczki szufladowej biblioteki.

Książka Luizy Dobrzyńskiej „Dusza” zdobyła tytuł Literackiego Debiutu Roku:

http://literackidebiutroku.pl/

Cała redakcja serdecznie gratuluje zwyciężczyni i przy okazji zdradza, że Szuflada objęła patronat nad „Duszą” i mamy nadzieję, że jej recenzja już niedługo pojawi się na łamach Naszego portalu.

Redakcja Szuflady

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

6 komentarzy

  1. Napisałam, ale i tak jeszcze tutaj pogratuluję, bo jest czego! Przede wszystkim życzę Ci jak najwięcej podobnych sukcesów i jako egoistyczny, zadufany w sobie artysta zazdroszczę zaszczytu. 😀 Jesteś świetna!

  2. Strasznie mi miło! Dziękuję Ci bardzo i nie zazdrość, bo w moim wieku będziesz już obrzydliwie bogatą autorką bestsellerw. Prorokuję Ci to całkiem na poważnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *