KONKURS – Książka dla mamy

dzien mamyDzień Matki już w najbliższą niedzielę. Dlatego wspólnie z zinamon.pl przygotowaliśmy  dla was konkurs, w którym możecie wygrać książkę specjalnie dla swojej mamy.

Ostatnio pytaliśmy was o pisarzy oraz żarówki. Tym razem, zadanie nie będzie aż tak trudne.

Klikając w banner umieszczony na dole wpisu przeniesiecie się na stronę, z której możecie wybrać dla siebie jedną pozycję z przygotowanej promocji. Do wyboru macie, podobnie jak ostatnio, książkę tradycyjną lub e-book. Co trzeba zrobić?

Odpowiedzcie na pytanie:
Jaki tytuł książki najlepiej opisuje waszą mamę?

Na wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli 26 maja, do północy. Przesyłajcie je na adres: recenzje@szuflada.net, w temacie wpisując „Mama”.

Wygrywa jedna najciekawsza odpowiedź, więc jest o co walczyć. Zwycięzca zostanie przez nas powiadomiony drogą mailową po zakończeniu konkursu. Odpowiedź oczywiście opublikujemy na naszym Facebook’owym profilu.

Zapraszamy do zabawy!

dzien mamy

Partner

zinamon

About the author
Bartosz Szczygielski
- surowy i marudny redaktor, który oglądałby świat najchętniej z perspektywy dachu psiej budy, oparty o maszynę do pisania. Czyta wszystko, co wpadnie mu w ręce i ogląda wszystko, co wpadnie mu w oko. Chciałby kiedyś przytulić koalę i zobaczyć zorzę polarną – niekoniecznie w tym samym czasie.

3 komentarze

  1. Czy odpowiedzi można wysyłać do niedzieli 25 maja czy do poniedziałku 26? Wdarł się mały błąd w dacie.
    Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *