Cykl Szuflady: SPPP czyli Szufladowy Przewodnik Po Poradnikach

Jak zapewne już wiecie, Szuflada objęła patronatem książkę „W domu Madame Chic” Jennifer L. Scott. Kiedy dostałam od Wydawnictwa Literackiego jej egzemplarz, przyszedł mi do głowy pomysł – a może powiedzieć kilku poradnikom: sprawdzam? Wyzwanie o tyle trudne, że do tej pory nie korzystałam z żadnego… Jednak, jak przystało na autorkę porządnego przewodnika, mam dla Was kilka rad:

grafikaSPPP1. Nie łudź się, że jakiś podręcznik zmieni Wasze życie o 180 stopni – przecież gdyby tak było, to na świecie żyliby sami piękni, szczęśliwi i bogaci ludzie, ale też nie podchodźcie do lektury z totalnym pesymizmem, ponieważ takie nastawienie nigdy nie wróży nic dobrego.
2. Pozostań sobą! Spróbuj dostosować rady do swoich indywidualnych upodobań i charakteru (no chyba, że właśnie czytasz poradnik o tym, jak przestać być pracoholikiem).
3. Nie wierz bezgranicznie we wszystko, co przeczytasz.
4. Pamiętaj, że nawet najmniejsza zmiana na lepsze będzie Twoim sukcesem.

Podczas wędrówek po przewodnikach będę się starała je sprawdzić w praktyce, więc w najbliższym czasie, oprócz sprzątania i zmieniania mojego życia na bardziej chic z Jennifer L.Scott, czeka mnie między innymi pisanie książki z Katarzyną Bondą i jej „Maszyną do pisania”.

1. Motywowanie do pracy/zmiany
2. Realność składanych obietnic
3. Skuteczność porad

Mam nadzieję, że będziemy dzielić się naszymi doświadczeniami i razem stworzymy Szufladowy Przewodnik Po Poradnikach.

komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *