Wieczór autorski Holly Black w Londynie: patronat Szuflady nad „Złym królem”

Drodzy czytelnicy!

20 lutego 2019r. w Londynie odbył się wieczór autorski Holly Black, autorki książki „Okrutny książę”, która w ostatnim czasie sporo namieszała w świecie miłośników fantasy. Spotkanie dotyczyło m.in. wydania drugiej części „Okrutnego księcia” – „Zły król”.

Na evencie zorganizowanym w anglikańskim kościele przy słynnej ulicy Piccadilly pojawiła się również nasza polska bookstagramerka Lidia Kozikowska (@bookliszek), która objęła patronatem drugą częścią książki Holly Black „Zły król”.

Premiera w Polsce już 27 lutego!

Blogerka wręczyła autorce prezent od Wydawnictwa Jaguar oraz poprosiła o kilka słów dla fanów autorki w Polsce. Następnego dnia, na IG autorki, pojawił się post z pozdrowieniami i podziękowaniem! Koniecznie wstąpcie do @blackholly i wyślijcie jej pozdrowienia z Polski!

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *