Patronat Szuflady: Dni Fantastyki we Wrocławiu

Drodzy czytelnicy,

Wiosna przyniosła nam nie tylko cudownie okwiecone drzewa, powiew świeżości i umysłowe rozprzężenie, ale również wysypała pełen worek patronatów.

Zaczniemy zatem od Dni Fantastyki, które już niedługo, bo 25- 26 maja odbędą się we Wrocławiu. Wśród zaproszonych gości znalazły się gwiazdy zagraniczne na czele z autorem fantasy Markiem Hodderem i mistrzem horrorów Edwardem Lee. Tegoroczne Dni Fantastyki to jednak nie tylko prężny blok literacki, ale również świetna obsada w blokach komiksowym i filmowym, konkursy dla miłośników literatury fantasy i niekończące się sesje RPG, prowadzone przez najlepszych mistrzów gry.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem oraz polecamy licznie przybyć do Wrocławia, bo będzie mogli także spotkać się tam z częścią naszej redakcji: na pewno z naczelną, czyli ze mną 🙂 i z redaktorką działu Okolice Grozy i Felietonów: Karoliną „Mangustą” Kaczkowską.  O wszystkich atrakcjach będziemy was informować na bieżąco. Tymczasem odsyłamy do zapoznania się  z PROGRAMEM.

dni_fantastyki_szuflada.net

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *