Odpicuj czytnik

Przeglądając ostatnio czeluście Internetu, natrafiłem na zaprzyjaźnionej stronie na ciekawe zdjęcie. Księgarnia internetowa Koobe, na swoim profilu umieściła podpowiedź, jak radzić sobie z odwiecznym problemem czytania w wannie. Wiadomo, że jest to jedna z tych przyjemności, które są gloryfikowane w filmach, ale w rzeczywistości sprawiają same problemy. Kartki wilgotnieją, istnieje niebezpieczeństwo, że cała powieść wyląduje w odmętach kąpieli, a miły wieczór zmieni się w koszmar. Jak więc sobie poradzić i sprawić, żeby nasz czytnik wyglądał odrobinę korzystniej? I to nie tylko podczas kąpieli.

Jeżeli chcemy delektować się lekturą podczas kąpieli, warto swój czytnik zamknąć w torebce foliowej. Nie sprawdzaliśmy jak to działa w praktyce, ale pomysł wydaje się doskonały.

1509103_400027530132776_2066956180_n

 

 Źródło: https://www.facebook.com/koobepl

 Rzeczą, która najbardziej może przeszkadzać podczas użytkowania czytnika, to jego wygląd. Nie jest to urządzenie, które przyciąga wzrok i daleko mu do wyszukanych książkowych okładek. Ale i z tym można coś zrobić.

happysewlucky

 Źródło: http://ebookfriendly.com/me-and-my-ebooks-53/

 

james-Bond-Case-1-526x561

James-Bond-case-2-526x736

  Źródło: http://www.etsy.com/

 

taylucy

 Źródło: http://instagram.com/p/MyZlrjA6hq/#

 

 Dracula

Alice-in-Wonderland

Wuthering-Heights

 

 Źródło: http://www.theliterarygiftcompany.com/

 

Prawda, że takie „opakowania” znacznie poprawiają wygląd czytnika? A wy odpicowaliście już swój czytnik?

Zdjęcia wykorzystane w tekście znalezione na EbookFriendly.

About the author
Bartosz Szczygielski
- surowy i marudny redaktor, który oglądałby świat najchętniej z perspektywy dachu psiej budy, oparty o maszynę do pisania. Czyta wszystko, co wpadnie mu w ręce i ogląda wszystko, co wpadnie mu w oko. Chciałby kiedyś przytulić koalę i zobaczyć zorzę polarną – niekoniecznie w tym samym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *