Kosmici w Leśnicy – relacja z IX Dni Fantastyki we Wrocławiu

Drodzy czytelnicy.

W niedzielę zakończyły się IX Dni Fantastyki we Wrocławiu, którym Szuflada dzielnie patronowała. Impreza obfitowała w wiele, interesujących atrakcji, przyciągając fanów fantastyki z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją z imprezy zamieszczoną na portalu www.infoart24.pl, napisaną przez samego opiekuna ds.mediów tegorocznych Dni Fantastyki Roberta Włodarka.

Szczególnie serdecznie polecamy zapoznać się ze zdjęciami. Na pewno znajdziecie tam przynajmniej jedną znajomą twarz z redakcji. 🙂

Relację znajdziecie TUTAJ

czarownica

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *