Komiks „These Savage Shores” – Sumit Kumar, Ram V: zapowiedź

Z przyjemnością informujemy, że w maju 2020 r. nakładem wydawnictwa Lost In Time ukaże się komiks These Savage Shores. Będzie to pierwszy tytuł amerykańskiego Vault Comics wydany na polskim rynku!

These Savage Shores

Rok 1766. Dwa stulecia po tym, jak pierwszy europejski okręt dopłynął do Wybrzeża Malabarskiego i zawinął do portu w Kalikacie, Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska stara się zabezpieczyć swoją przyszłość na lukratywnym Jedwabnym Szlaku.

Na pokładzie jednego ze statków Kompanii przybywa istota będąca ucieleśnieniem pradawnego zła, licząc na zadomowienie się w nowo odkrytej krainie. Wkrótce jednak przekonuje się, że ziemie nad Indusem zamieszkują demony i legendy dużo starsze od niej samej.

To dziki ląd, gdzie dni są parne, a noce obnażają kły.

Podstawowe informacje:
Tytuł oryginalny: These Savage Shores
Scenariusz: Ram V
Ilustracje: Sumit Kumar
Kolory: Vittorio Astone
Liternictwo oryginalne: Aditya Bidikar
Tłumaczenie: Jacek Żuławnik
Skład: Robert Sienicki
Liczba stron: 176
Format: 170 x 260 mm
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
Wydawnictwo: Lost In Time
Wydawca oryginalny: Vault Comics
Data wydania: druga połowa maja 2020 r.
Sugerowana cena detaliczna: 69,99 zł (zawiera VAT)

O autorach:

Ram V

Ram V jest nagradzanym twórcą komiksów i powieści graficznych, takich jak These Savage Shores, Paradiso, Grafity’s Wall i Ruin of Thieves. Jego opowiadania i komiksy pojawiły się w kilku antologiach, a najnowsze prace znalazły się w Batman: Secret Files stworzonym dla DC Comics.

Sumit Kumar

Ilustrator Ruin of Thieves i These Savage Shores. Od lat współpracuje z DC Comics, mając w dorobku rysunki do m.in. Batman: Pennyworth R.I.P. i Secrets of Sinister House.

Więcej informacji o komiksie These Savage Shores i wydawnictwie Lost In Time znajdziesz na profilu FB wydawnictwa oraz oficjalnej stronie internetowej:

https://www.facebook.com/lostintimepl/
https://www.lostintime.pl/

O Lost In Time:

Misją wydawnictwa jest prezentowanie komiksów, które sami chcielibyśmy zobaczyć na polskim rynku. Poza bacznym przyglądaniem się nowościom poszukujemy interesujących pozycji wśród starszych tytułów, które z różnych przyczyn nie trafiły do Polski. Ten zamysł obrazuje znaczenie nazwy naszego wydawnictwa – uważamy, że wiele komiksów „zagubionych w czasie” zasługuje na uwagę rodzimych czytelników.

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *