Fotorelacja z Szuflady Literackiej z Małgorzatą Wardą- 22 kwiecień

Drodzy czytelnicy,

Zanim zaprezentujemy film ze spotkania z Małgorzatą Wardą w ramach Szuflady Literackiej, które odbyło się 22 kwietnia o godzinie 18.00 w Hotelu i Restauracji Szara Willa, mamy dla was kilka zdjęć oczywiście z Małgosią w roli głównej. 🙂 Dziękujemy wszystkim za przybycie i już się szykujemy do kolejnego, majowego spotkania, o którym wkrótce usłyszycie. Tymczasem zapraszamy do wspominania z nami poniedziałkowego spotkania.

Szufladę Literacką rewelacyjnie poprowadził dziennikarz Radia Opole Mariusz Jarzombek.

Oczywiście i przede wszystkim dziękujemy także naszemu sponsorowi Szarej Willi i nieocenionemu wsparciu logistycznemu w osobie Michała Kukli, który zadbał także o profesjonalną oprawę spotkania. 😉

Szuflada (2)

Szuflada (3)

Szuflada (4)

Szuflada (5)

Szuflada (6)

Szuflada (7)

Szuflada (8)

Szuflada (9)

Szuflada (10)

Szuflada (11)

Szuflada (12)

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *