Aktualności

W dniach 25-26 wrzesień zaliczyliśmy małą awarię serwerów. Teraz wszystko działa już tak, jak powinno. Jesteśmy i trwamy na placu boju. 🙂 Za usterki przepraszamy, niezmiennie zapraszając Was do czytania!

Przy okazji kilka słów na temat zmian, które pojawiły się na naszym portalu. Rozwijamy dział współpracy oraz wymianę linkową:

Współpraca

Ponadto w październiku będziemy organizować konkurs na opowiadanie kryminalne. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody książkowe, ale nie tylko…

A na horyzoncie pojawia się już kolejny konkurs: tym razem na opowiadanie kobiece. Jesień będzie zatem obfitować w gorące emocje. O szczegółach dowiecie się wkrótce.

Z wakacyjnych wojaży powrócą też wreszcie redaktorzy działów: marynistyka oraz bałkany. Mamy nadzieję, że ich teksty przypadną Wam do gustu!

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

2 komentarze

  1. Witam Państwa,

    Jestem właścicielem Firmy Grand-Host (GH). Nasze serwery zlokalizowane były we Francji, firma BalticDataCenter oferowała Nam konkurencyjne warunki umowy, dlatego zdecydowaliśmy się przenieść Klientów do serwerowni w Polsce. Przy przenoszeniu Kont pojawił się problem, otóż karta sieciowa się spaliło a po uruchomieniu nowej był problem z konfiguracją interfejsów i serwerów DNS. Wszystko pracuje już poprawnie.

    P.S. Oczywiście pozdrowienia dla Pani Magdy, dziękujemy za telefon 😉

    Pozdrawiam serdecznie,
    Andrzej Wywrocki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *