Patronat Szuflady: Festiwal A.F.K.

Drodzy czytelnicy,

Przypominamy o Festiwalu A.F.K. w Warszawie,  który objęliśmy patronatem. Już w zbliżającą się sobotę będziecie mogli spotkać się z gośćmi specjalnymi, wśród których znalazła się także nasza zaprzyjaźniona z Szufladą autorka Martyna Raduchowska.

Martyna będzie promować swoją twórczość, a także antologię opowiadań o Opolu Festiwal Natchnienia. W środę odebraliśmy z drukarni jej pierwsze egzemplarze, a wy będziecie mogli je zdobyć na spotkaniu z autorką w Warszawie. A zatem przybywajcie tłumnie na festiwal!

Więcej informacji o planowanych atrakcjach znajdziecie poniżej:

Oto punkty programu prowadzone przez autorów, którzy będą gośćmi na AFK (data: 12 października br, organizator: Stowarzyszenie Uroboros):

11:00 – spotkanie z Jackiem Komudą

12:30 – spotkanie z Katarzyną Bereniką Miszczuk

14:00 – spotkanie z Andrzejem Ziemiańskim

15:30 – Jak pisać książki? (wspólny panel)

17:00 – Tajniki psychopatologii, czyli jak stworzyć wiarygodnego bohatera po przejściach (Martyna Raduchowska)

18:00 – spotkanie z Martyną Raduchowską

19:30 – spotkanie z Michałem Gołkowskim

20:30 – S.T.A.L.K.E.R. – oczekiwania a rzeczywistość. Polska pół roku po Ołowianym Świcie (Michał Gołkowski)

plakatAFK

O, proszę, a tutaj zdjęcie antologii na żywo. 😉 Już niedługo więcej o niej usłyszycie! To w końcu jeden z projektów Szuflady. 🙂

20131009101

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *