Konkurs – Wyraź swój nastrój kolorem

Zaprzyjaźnione z Szufladą wydawnictwo Znak zaprasza do udziału w konkursie dotyczącym powieści: „Biała jak mleko czerwona jak krew” autorstwa Allesandro D’Avenio.

Informacja od organizatora:

KONKURS – WYRAŹ SWÓJ NASTRÓJ KOLOREM

Przygotowaliśmy dla młodych konkurs w oparciu o ciekawy motyw pojawiający się w książce – patrzenia na świat przez kolory.

Sam konkurs ruszy razem ze startem strony www.bialajakmleko.pl – 28 października 2011. Dodatkowo na stronie www.bialajakmleko.pl  będzie można dowiedzieć się w jakim kolorze jest nasz nastrój, a także poznać autora książki – Allesandro D’Avenię.

KONKURS

Wyraź swój nastrój kolorem

O co chodzi?

Mamy dla Was konkurs pełen kolorów na przekór jesiennej szarości. Zainspirował nas do tego Leo – główny bohater bestsellerowej książki Biała jak mleko, czerwona jak krew, który opisuje swój świat za pomocą barw.

Jakie macie zadanie?

Zrób zdjęcie nawiązujące do hasła  konkursowego: wyraź swój nastrój kolorem. Masz pełną swobodę w interpretacji hasła, najważniejsze jest, żebyś zdjęcie podpisał.

Jak będzie działał konkurs?

Ty wysyłasz zdjęcie (www.bialajakmleko.pl), a inni na nie głosują. Możesz zachęcać swoich znajomych, żeby wsparli Twoje dzieło. Masz czas do 31 grudnia (jeśli do tego czasu Twoja praca zawiśnie w galerii, masz szansę na wygraną)! Jeśli Twoje zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów – wygrywasz!

Co możesz wygrać?

Kolorowego ipoda – Ty wybierasz kolor! I oczywiście książkę, od której wszystko się zaczęło, czyli egzemplarz Białej jak mleko, czerwonej jak krew.
Będą też 3 wyróżnienia, a za nie kody zakupowe na 100 zł − każdy do wydania w naszej księgarni internetowej.

Do dzieła!

Szczegóły na stronie: www.bialajakmleko.pl

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *