PATRONAT SZUFLADY: Demony Wojny Adama Przechrzty

Drodzy czytelnicy,

thumb_2955_okladka_duzyPrezentujemy nasz kolejny patronat. Tym razem nad książką Adama Przechrzty „Demony Wojny”, wydaną nakładem wydawnictwa Fabryka Słów. Książka będzie miała swoją premierę 29 listopada. Serdecznie polecamy!

Pierwsza część  drugiego tomu Cyklu Wojennego Adama Przechrzty.

Wspaniała, zaskakująca kontynuacja Demonów Leningradu.

Mroczna i brutalna opowieść. Trochę powieść wojenna, trochę sensacja w niezwykłych realiach. Aleksander Razumowski jest prawdziwym twardzielem, który Jamesa Bonda zjadłby na drugie śniadanie, jednak obcując z okrutnikami pokroju Genkoma Ławrientija Berii, nie wiadomo, co się zdarzy za chwilę, skąd padnie cios.

Bezlitosny świat NKWD, GRU i walk pomiędzy wywiadami oraz polityczne czystki. Adam Przechrzta niezwykle drobiazgowo odtwarza realia życia w sowieckiej Rosji podczas wojny.

Z każdą przeczytaną stroną chcesz więcej i więcej…

A oto pełny spis tytułów Cyklu Wojennego Adama Przechrzty:

Demony Leningradu – wznowienie 29 listopada

Demony wojny cz. 1 – premiera 29 listopada

Demony wojny cz. 2 – w przygotowaniu

Demony pokoju – w przygotowaniu

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *