Wyniki konkursu kryminalnego – przedłużenie terminu

W związku z powracającymi pytaniami dotyczącymi wyników konkursu kryminalnego ogłaszamy, że pojawią się one pod koniec tego tygodnia na stronie Szuflady. Ilość nadesłanych prac przerosła Nasze najśmielsze oczekiwania, a gorące dyskusje dotyczące oceny wciąż trwają!

Natomiast wyniki konkursu na esej wraz z linkami do zwycięskich prac znajdziecie również tutaj:

http://szuflada.net/?page_id=1038

Równocześnie informujemy, że przełom Starego i Nowego Roku powitamy skandalizującym konkursem, do którego nagrody książkowe ufundowały wydawnictwa W.A.B. oraz Znak, a Naszym partnerem w przedsięwzięciu będzie portal Szortal. Szczegóły już wkrótce!

Z okazji Mikołajek redakcja Szuflady życzy wszystkim swoim czytelnikom udanych prezentów, ale przede wszystkim dziecięcej radości z ich otrzymywania.

Redakcja

 

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

4 komentarze

  1. Koniec tygodnia się zbliża, a o wynikach nic nie słychać. Mam nadzieję, że do północy poznamy laureatów, wszak jutro niedziela, a to pierwszy dzień nowego tygodnia, jak głosi ewangelia.
    Pozdrawiam

  2. Zgadzam się z Przemkiem. 🙂 Póki nie wiemy, kto wygrał, możemy żywić się nadzieją, że to akurat nam trafi się wspaniały prezent gwiazdkowy (bo Mikołaj już był) 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *