Wieczór autorski Holly Black w Londynie: patronat Szuflady nad „Złym królem”

Drodzy czytelnicy!

20 lutego 2019r. w Londynie odbył się wieczór autorski Holly Black, autorki książki „Okrutny książę”, która w ostatnim czasie sporo namieszała w świecie miłośników fantasy. Spotkanie dotyczyło m.in. wydania drugiej części „Okrutnego księcia” – „Zły król”.

Na evencie zorganizowanym w anglikańskim kościele przy słynnej ulicy Piccadilly pojawiła się również nasza polska bookstagramerka Lidia Kozikowska (@bookliszek), która objęła patronatem drugą częścią książki Holly Black „Zły król”.

Premiera w Polsce już 27 lutego!

Blogerka wręczyła autorce prezent od Wydawnictwa Jaguar oraz poprosiła o kilka słów dla fanów autorki w Polsce. Następnego dnia, na IG autorki, pojawił się post z pozdrowieniami i podziękowaniem! Koniecznie wstąpcie do @blackholly i wyślijcie jej pozdrowienia z Polski!

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *