PATRONAT SZUFLADY – „Dom wschodzącego słońca” Aleksandry Janusz

dom-wschodzacego-slonca-b-iext52381886Polska fantastyka na najwyższym poziome.

Mag-szermierz Lloyd zmierzy się ze swoją mroczną przeszłością. Błyskotliwy informatyk Timothy wyjdzie poza wirtualny świat. Narcystyczny rockman Gabriel wreszcie zacznie podejmować własne decyzje. Razem z zakonnicą Weroniką, wiekowym Krzysztofem oraz niespodziewanym przybyszem z odległych stron stawią czoło mitycznym bestiom oraz dawnym – i nowym – wrogom. Czy znajdą odpowiedzi na zagadki, jakie zostawiła po sobie legendarna Kaja Modrooka? I czy Eunice wyjdzie zwycięsko z próby, jaką postawi przed nią los?

Tytuł: Dom wschodzącego słońca

Autorka: Aleksandra Janusz

Wydawnictwo: Uroboros

Liczba stron: 416

Data premiery: 04.04.2018

About the author
Aldona Kobus
(ur. 1988) – absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, doktorka literaturoznawstwa. Autorka "Fandomu. Fanowskich modeli odbioru" (2018) i szeregu analiz poświęconych popkulturze. Prowadzi badania z zakresu kultury popularnej i fan studies. Entuzjastka, autorka i tłumaczka fanfiction.

3 komentarze

    1. Proszę zerknąć na dział, jaki jest przypisany – „Wieści”. Jest to zapowiedź wydawnicza, a opis pochodzi od wydawcy. Uważny czytelnik Szuflady na pewno orientuje się jak wyglądają recenzje w naszym magazynie 🙂

    2. Zapewniam, że recenzja „Domu Wschodzącego Słońca” oraz związany z powieścią konkurs pojawią się na Szufladzie już niedługo. Zachęcam do uważnego śledzeniu czwartkowego działu fantastyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *