Patronat Szuflady: Dni Fantastyki we Wrocławiu

Drodzy czytelnicy,

Wiosna przyniosła nam nie tylko cudownie okwiecone drzewa, powiew świeżości i umysłowe rozprzężenie, ale również wysypała pełen worek patronatów.

Zaczniemy zatem od Dni Fantastyki, które już niedługo, bo 25- 26 maja odbędą się we Wrocławiu. Wśród zaproszonych gości znalazły się gwiazdy zagraniczne na czele z autorem fantasy Markiem Hodderem i mistrzem horrorów Edwardem Lee. Tegoroczne Dni Fantastyki to jednak nie tylko prężny blok literacki, ale również świetna obsada w blokach komiksowym i filmowym, konkursy dla miłośników literatury fantasy i niekończące się sesje RPG, prowadzone przez najlepszych mistrzów gry.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem oraz polecamy licznie przybyć do Wrocławia, bo będzie mogli także spotkać się tam z częścią naszej redakcji: na pewno z naczelną, czyli ze mną 🙂 i z redaktorką działu Okolice Grozy i Felietonów: Karoliną „Mangustą” Kaczkowską.  O wszystkich atrakcjach będziemy was informować na bieżąco. Tymczasem odsyłamy do zapoznania się  z PROGRAMEM.

dni_fantastyki_szuflada.net

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *