Papierowy Ekran 2013- nominacje i nowy sposób głosowania

Szanowni czytelnicy.

Mamy Wam jeszcze do przekazania kilka ważnych informacji związanych z plebiscytem Papierowego Ekranu.

Po pierwsze WAŻNA techniczna sprawa dotycząca głosowania:

Z jednego adresu e-mail można oddać 1 głos dziennie na każdy serwis. Ale UWAGA – po oddaniu głosu pojawia się informacja, że żeby głos był ważny, należy kliknąć w link, który przyjdzie na podany podczas głosowania adres. I dopiero po jego aktywowaniu głos jest ważny. Należy też sprawdzać SPAM, bo email nie zawsze trafia do skrzynki odbiorczej, a do SPAMU właśnie. Organizatorzy wprowadzili takie obostrzenia, ponieważ zauważano, że powstało wiele fikcyjnych kont, z których oddawano głosy.

Po drugie jeszcze trochą spraw formalnych:

Papierowy Ekran 2013 – nominacje

15 października ogłoszono nominacje w konkursie Papierowy Ekran 2013, prezentującego najlepsze strony internetowe, poświęcone literaturze. W tym roku Nagroda zostanie wręczona w dwóch kategoriach: TREŚĆ (zawartość przekazu) oraz FORMA (sposób prezentacji treści)

Zgłoszenia stron przyjmowano do 13 października za pośrednictwem formularza na www.papierowyekran.pl. Polecić serwis mógł każdy – zarówno właściciel, jak i sympatyk. W sumie odnotowano 180 zgłoszeń, z czego 167 w kategorii TREŚĆ i 104 w kategorii FORMA (jeden serwis mógł zostać zgłoszony w dwóch kategoriach).
Głosami Organizatorów nominowano następujące serwisy:

W kategorii TREŚĆ:

www.bookeriada.pl
www.biblionetka.pl
www.czeskieklimaty.pl
www.dwutygodnik.com
www.facebook.com/fabryka
www.jutrofutro.blogspot.com
www.krytycznymokiem.blogspot.com
www.popmoderna.pl
www.szuflada.net
www.wolnelektury.pl

W kategorii FORMA:

www.dabudubida.com
www.dwutygodnik.com
www.lokatormedia.pl
www.magazyn-cegla.net
www.magazynobsesje.pl
www.popmoderna.pl
www.readingmalopolska.pl
www.szuflada.net

O ich dalszym losie zadecydują Internauci, Organizatorzy oraz członkowie Kapituły (każda grupa oceniających złoży się na 1/3 końcowej punktacji). Swoje głosy można oddawać pod adresem: www.papierowyekran.pl, na głosujących czekają nagrody, ufundowane przez Sponsorów konkursu.

Wręczenie statuetek nastąpi 26 października o godz. 18.30 w kawiarni Pauza in Garden (Kraków, ul. Rajska 12). Serdecznie zapraszamy, podczas rozstrzygnięcia będzie można wziąć udział w licznych konkursach.

Więcej informacji o Papierowym Ekranie na:

www.PapierowyEkran.pl oraz www.facebook.com/PapierowyEkran

Organizatorzy: Fundacja NADwyraz (www.nadwyraz.pl), Miesięcznik Wydawca (www.wydawca.com.pl)

Partnerzy: Targi w Krakowie, Pauza, Pauza in Garden, Polskie Towarzystwo Wydawców Książek, Xiegarnia.pl

Sponsorzy: Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo MG, Wydawnictw Zysk i S-ka, Audioteka.pl, Audiobook.pl, Legimi

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *