Kurs pisarski z Marcinem Fabjańskim!

Szanowni czytelnicy,

Szuflada zaprasza na kurs pisarski, organizowany przez autora Marcina Fabjańskiego, który niedawno gościł w Fabryce Inspiracji, objętej przez nas patronatem.

W związku z tym mamy dla Was ciekawą propozycję ze strony autora- kurs pisarski online z 20 procentową zniżką!

Szczegóły znajdziecie tutaj na stronie autora:

http://selfoff.com/index.php/component/content/article/13-informacyjne/58-wybierz-program-2

Oto jak sam Marcin  o sobie pisze:

Przez większość dorosłego życia zgłębiałem sposoby budowania świadomego życia, między innymi, medytując przez prawie dwa lata w klasztorach Azji, robiąc doktorat z filozofii i badając jak proces pisania wpływa na umysł i ciało.

W USA zostałem certyfikowanym instruktorem Mind-Body Bridging, w Chinach – dla równowagi kulturowej – nauczycielem medytacji w ruchu: Zhineng Qigong. Jestem autorem pierwszego polskiego poradnika praktyki filozoficznej „Stoicyzm Uliczny”, innych książek, filmów dokumentalnych i scenariuszy.

Jako dziennikarz byłem nagrodzony między innymi Grand Pressem i nagrodami Independent Press Association w Nowym Jorku. W magazynie „Coaching” prowadzę autorską rubrykę „Metafizyka dla neurotyka”.

Zapraszam do eksploracji tej strony a także na sesje indywidualne, o które można zapytać przez telefon (508 748 709) albo tutaj

Marcin Fabjański

A na Szufladzie już niedługo opublikujemy wywiad z Marcinem. 🙂 Czekajcie cierpliwie!

Redakcja Szuflady

 

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *