Konkurs graficzno-fotograficzny z twórczością Małgorzaty Wardy

Drodzy czytelnicy,

Redakcja Szuflady ma dla Was jeszcze jedną niespodziankę. Powitamy złotą jesień konkursem graficzno- fotograficznym, który będziemy promować wspólnie z wydawnictwami: Świat Książki, Prószyński i S-ka i blogiem recenzji książkowych- Wiecznie Zaczytana.

Do tej pory mieliście okazję wykazać się od strony literackiej, teraz postanowiliśmy dać szansę grafikom. Konkurs wiąże się z jednym z tematów poruszanych przez Małgorzatę Wardę w jej książce- „Nikt nie widział, nikt nie słyszał” a mianowicie z porwaniami.

Do 14 października czekamy na Wasze grafiki bądź zdjęcia, które mają obrazować zdanie z książki „Nikt nie widział, nikt nie słyszał”:

Kiedy policja szukała mnie i przepytywała dzieci, czy czegoś nie widziały, ja szłam  z nią, oszołomiona strachem albo pewna, że zaraz zdarzy się coś fajnego. Szłyśmy razem i ona pewnie trzymała mnie za rękę.

A zatem pędzle w dłoń i do pracy! 🙂 Regulamin znajdziecie oczywiście w naszej konkursowej zakładce.

Redakcja Szuflady

 

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *