Kolejne wieści od organizatorów konwentu Kreskon 2012

Do konwentu dwa tygodnie, a organizatorzy mają dla Was kolejne atrakcje!

Na stronie imprezy znajdziecie zaktualizowany program konwentu, a w nim całkiem świeży Blok Komiksowy. Jako goście wystąpią w nim Dominik Szcześniak i Daniel Grzeszkiewicz oraz wydawnictwa Timof i Ważka. Na specjalnie przygotowanej wystawie przez cały czas będziecie tez mogli podziwiać prace kolejnego z gości konwentu, Dariusza Kocurka! Na spotkaniu autorskim ze Stefanem Dardą będziecie mieli okazję wypytać go o najnowszą z jego powieście tj. „Bisy”. Poza tym mnóstwo konkursów i turniejów gier. Min. po raz pierwszy na konwencie prezentacja i turniej gry Racial Wars wydawnictwa Pentakl.

Organizatorzy przypominają też o wciąż trwających zapisach na Wyprawę do Słonecznej Doliny. Wciąż jest też szansa na załapanie się do programu imprezy! Wszystkie dokładne informacje znajdziecie na stronie Kreskonu – http://kreskon2012.dl.pl

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *