Kobiecy konkurs Szuflady oraz artPAPIER: „Różne dylematy singielki”

Drodzy czytelnicy,

Zgodnie z obietnicą, choć z małym poślizgiem zapraszamy Was do udziału w kolejnym konkursie na opowiadanie. Tym razem temat będzie bardziej wiosenny, przypominający o zbliżającym się święcie kobiet.

Nagrody w konkursie sponsorują aż dwa wydawnictwa: W.A.B. oraz Znak, oraz uwaga firma Avon, zaś oceny Waszych tekstów oprócz Szuflady dokona także dwutygodnik artPAPIER.

Nagrodę główną stanowi zestaw książek traktujących o przygodach Klaudyny autorstwa francuskiej skandalistki Sidonie-Gabrielle Colette.

Życzymy połamania piór oraz nieustającego natchnienia!

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Redakcja Szuflady

About the author
Magdalena Pioruńska
twórca i redaktor naczelna Szuflady, prezes Fundacji Szuflada. Koordynatorka paru literackich projektów w Opolu w tym Festiwalu Natchnienia, antologii magicznych opowiadań o Opolu, odpowiadała za blok literacki przy festiwalu Dni Fantastyki we Wrocławiu. Z wykształcenia politolog, dziennikarka, anglistka i literaturoznawczyni. Absolwentka Studium Literacko- Artystycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dotąd wydała książkę poświęconą rozpadowi Jugosławii, zbiór opowiadań fantasy "Opowieści z Zoa", a także jej tekst pojawił się w antologii fantasy: "Dziedzictwo gwiazd". Autorka powieści "Twierdza Kimerydu". W życiu wyznaje dwie proste prawdy: "Nikt ani nic poza Tobą samym nie może sprawić byś był szczęśliwy albo nieszczęśliwy" oraz "Wolność to stan umysłu."

6 komentarzy

    1. Najlepiej zamknąć się w 20 stronach, bo może wyjść i tak, że tekst ze względu na swój układ będzie miał 36 tys znaków ale 30 stron. Prosimy więc się ograniczyć do 20 stron i instrukcji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *